YETERLİK YÜRÜTME KURULU

Başkan
Dr. Olgun Arıbaş

Sekreter
Dr. Bülent Tunçözgür

Üyeler
Dr. Serdar Han
Dr. Alpaslan Çakan
Dr. Turgut Işıtmangil

Yedek Üyeler
Dr. Alpay Sarper
Dr. Atilla Türkyılmaz
Dr. Burçin Çelik

Denetleme ve Danışma Kurulu
Dr. Atilla Gürses
Dr. Kamil Kaynak
Dr. Mehmet Ali Bedirhan

Yedek Üyeler
Dr. Nezih Özdemir
Dr. Ayten Kayı Çangır

18.01.2003 – 2005

Başkan

Dr. Hadi Akay

Sekreter

Dr. Mustafa Yüksel

Tüm Üyeler

Dr. Ahmet Başoğlu
Dr. Sedat Demircan
Dr. Ilgaz Doğusoy
Dr. Mustafa Yüksel
Dr. Hadi Akay

2005 – 19.05.2007

Başkan

Dr. Şevket Kavukçu

Sekreter

Dr. Sedat Demircan

19.05.2007 – 16.05.2009

Başkan

Dr. Sedat Demircan

Sekreter

Dr. Turgut Işıtmangil

Tüm Üyeler

Dr. Sedat Demircan
Dr. Fahri Oğuzkaya
Dr. Ilgaz Doğusoy
Dr. Turgut Işıtmangil
Dr. Hasan F. Batırel

16.05.2009 – 2011

Başkan

Dr. Onur Genç

Tüm Üyeler

Dr. Adem Güngör
Dr. Yener Yörük
Dr. Onur Genç
Dr. Akın Eraslan Balcı
Dr. Sina Ercan

22.01.2011 – 06.12.2012

Başkan

Dr. Onur Genç

Sekreter

Dr. Adem Güngör’den boşalan asil üyeliğe 22.01.2011 tarihinde yedek üye Dr. Gökhan Yuncu geçirilmiş.

Tüm Üyeler

Dr. Yener Yörük
Dr. Onur Genç
Dr. Akın Eraslan Balcı
Dr. Sina Ercan

06.12.2012 – 25.04.2015

Başkan

Dr. H. Semih Halezeroğlu

Sekreter

Dr. M. Oğuz Köksel

Tüm Üyeler

Dr. H. Semih Halezeroğlu
Dr. M. Oğuz Köksel
Dr. Nezih Özdemir
Dr. İ. Cüneyt Kurul
Dr. Sedat Gürkök

26.04.2015 – 2017

Başkan

Dr. Nezih Özdemir

Sekreter

Dr. M. Oğuz Köksel

Tüm Üyeler

Dr. Nezih Özdemir
Dr. M. Oğuz Köksel
Dr. Hakan Kutlay
Dr. Akif Turna
Dr. Atilla Eroğlu

(Not: Prof. Dr. Hakan Kutlay’ın ayrılması nedeniyle 19.09.2015 tarihinden itibaren yerine Prof. Dr. Celal Tekinbaş görevlendirilmiştir.)