IV. Göğüs Cerrahisi Okulu

Duyurular

Değerli Meslektaşlarımız,

Göğüs Cerrahisi asistanları arasında eğitim standardizasyonu sağlamak amacıyla derneğimiz tarafından 2018 yılında kurulmuş olan  Göğüs Cerrahisi Okulu, eğitim programına devam ediyor.

Alanında tecrübeli ve son derece değerli eğiticilerin özverili desteği ile bu yıl yapılacak olan IV Göğüs Cerrahisi Okulu teorik eğitimi 19-21 Mayıs 2023 tarihlerinde Ankara Limak Ambassadore Hotel’ de gerçekleştirilecektir.

Konular asistan hekimlerin eğitim yılı ve kıdemlerine göre belirlenmiş olup, ilk 3 yıl asistanları 1. aşama programa, 4-5. yıl asistanları ve uzmanlar ise 2. aşama programa başvurabileceklerdir. Her iki aşama ayrı ayrı sertifikalandırılacaktır.

Eğitim ortamının interaktif olması ve eğitim kalitesinin yüksek tutulması amacıyla katılım sınırlı sayıda olup asistan hekimlere öncelik verilmektedir.

 NOT:

– Okul başvurusu için derneğimize üyelik ve aidatlarını yatırmış olma şartı aranmaktadır. Bu nedenle üyeliği olmayan ya da aidatlarını yatırmamış olan meslektaşlarımızın başvurusu alınamayacaktır.

– Programa şehir dışından katılıp konaklama ihtiyacı olan katılımcılardan kayıt ve konaklama için ek ücret talep edilmeyecek olup ulaşımı katılımcılar kendi imkanları ile gerçekleştireceklerdir.

Göğüs Cerrahisi Okulu Düzenleme Kurulu

Dr. Cabir YÜKSEL

Dr. Özgür SAMANCILAR

Dr. Berker ÖZKAN

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ  

Bilgi için iletişim:
Dernek sekreteri: Ayşe Yalçınkaya
Telefon: 0 5336745949

e-posta: info@tgcd.org.tr